OfisPROYaşamı Kolaylaştıran Hizmetler

Alan Adı Kaydı

Alan adları; internet üzerinde kişisel ya da kurumsal web sitelerinin oluşturulmasını, alan adı ile erişilebilen bir sunucu çalıştırılmasını ve elektronik postaların gönderimi ile alımını sağlamakta olup, günümüz ticaret koşulları içerinde son derece önemli bir değer olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alan adı bir web sitesinin tanımlanması ve o siteye erişim amacıyla kullanılır. Örneğin: ‘’OfisPRO.com’’ http://www.OfisPRO.com internet adresinin alan adıdır.

Kayıt altına alınmış haliyle alan adı pasif niteliktedir. Alan adının tahsisi ile ad üzerinde bir münhasırlık sağlanabilmekte, başkasının o alan adını kullanması engellenebilmektedir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile OfisPRO; alan adının tahsisi ve hem alan adının hem de içeriğinin korunması konularında size özel öneri geliştirir, fikri haklar alanında ihtiyacınız olacak her türlü faydalı bilgiyi size özel hazırlayacağı bir rapor ile bilgilerinize sunar.

Tahsisi düşünülen alan adının kayıtlı olup olmadığı araştırılır, kaydın mevcut olduğu durumlarda çözüm önerileri sunulur.

İşletmeniz için en verimli sonuçları doğuracak alan adının seçilmesi ve tahsisi için özenle uygulama yapılır.

Online başvuru için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz: